czwartek, 21 maja 2015

Przeminęło z czasem.....

Witajcie;)
 Dzisiaj przygotowałam dla Was szkatułkę, która swoją urodą mogła olśniewać każdego kto na nią spojrzał.Choć jej uroda dawno przeminęła to pomiędzy starością, ciemnymi kropkami i przebarwieniami,można dostrzec jej piękno. Środek zostawiłam bez żadnych ozdób by nie zaburzać dekoracyjnej góry.Chodziło mi by nic nie odwracało uwagi od metalicznych zdobień, które uzyskałam pastami pozłotniczymi (srebro, miedź, złoto). Wcześniej zrobiłam relief złotą konturówką. Boki ozdobione serwetką z ornamentem i postarzone farbą brązową akrylową.Całość zakropkowana;)
Mam nadzieję, że Wam się spodoba zapraszam do oglądania ;) Serducha również wykonane są przeze mnie;) i jak Wasze wrażenia?
                                                                                                   Gorąco pozdrawiam
                                                                                                            ewelina;)


8 komentarzy:

 1. Cudna! Piękne reliefy. I jak ja bym chciała choć raz tak lakier położyć... ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że ponownie mogłam gościć Cię na Starej ławce;) dziękuję za odwiedziny i dobre słowa, które mile łechcą moją próżność;D Pozdrawiam;)

   Usuń
  2. a co do lakieru czy chodziło o to czy położyłam lakier pękający???

   Usuń
  3. Nie. Chodziło mi o równiutkość. :-) Mnie się to nigdy nie udało. To jakiś specjalny lakier? I przyznam szczerze,że będę robić wkrótce stare pudełko i strasznie mnie zaispirowałaś. ;-)

   Usuń
  4. Nie. Chodziło mi o równiutkość. :-) Mnie się to nigdy nie udało. To jakiś specjalny lakier? I przyznam szczerze,że będę robić wkrótce stare pudełko i strasznie mnie zaispirowałaś. ;-)

   Usuń
  5. Przyklejoną serwetkę najpierw postarzam papierem ściernym drobnoziarnistym robię to dość konkretnie ale z uwagą, to daje już sam w sobie taki efekt . Lakier nałożony go potęguje średnio 5,6 warstw ja używam lakier do drewna Flugger 20 półmat Bardzo się cieszę, że Cię zainspirowałam ;))))

   Usuń
 2. Bardzo podoba mi się Twój styl. Ja na razie stosuję proste metody zdobienia, ale Twój mnie urzeka. Fajnie, że zostawiłaś środek oryginalny, bo sam w sobie kolor jest ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. coś tam moje paluszki dotykały środka pomalowałam rozwodnioną farbą brązową i zakropkowałam na złoto i brązowo później przetarłam.Nie ozdabiałam więcej bo jakoś mi tam nic nie pasowało..;) Pozdrowienia;)))

   Usuń