sobota, 14 listopada 2015

Kamiennie

Witajcie ;)
już jesiennie i zimno jakoś nie mogę się ogarnąć z paskudnego przeziębienia i w ogóle brak słońca daje się we znaki w postaci spadku energii ;)) Lecz trzeba było zakasać rękawy i zrobić ostatnią skrzynie w tym roku ( w kolejce już czekają świeczniki i wianki bożonarodzeniowe.)
 . Faktura jak i kolory miały przypominać skałę kamienną. Zastosowałam gips i farby akrylowe Na górze widnieje wzór z szablonu zrobiony złotą farbą, całość zawoskowana a środek udekorowany serwetką,złotym brokatem i polakierowany Medalion zrobiony przeze mnie za pomocą gipsu i formy do odlewów. Zastosowałam złoto w płatach ale nakładałam tak by złoto było nałożone tylko miejscami, naśladując w ten sposób upływający czas. Mam nadzieję, że Wam się spodoba moja próba imitacji skały. A teraz czas na zdjęcia ;)  Do miłego ;) pozdrawiam ewelina ;)11 komentarzy:

 1. Witaj, witaj! Za każdym razem, jak opisujesz technikę, którą zastosowałaś, to ja mam wrażenie, że kosztuje Ciebie wykonanie masę czasu. I za każdym razem to jest cudeńko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj ;D faktycznie wykonanie kosztuję czasu, którego przy małym dziecku nie mam ;( dlatego tak zaniedbuję blog . Dziękuję Holly jesteś moim najwierniejszym czytelnikiem! pozdrawiam z całego serca ;))

   Usuń
  2. Bardzo cieszę się, że tak mnie odbierasz. Po prostu doceniam Twoją pracę, bo jest wyjątkowa. Masz coś świątecznego w zanadrzu?

   Usuń
  3. jestem w trakcie robienia wianków i świeczników na zamówienie, więc kliknę parę fotek ;)

   Usuń
 2. Niesamowicie wygląda ta skrzynka. A ja mam wrażenie, że samo ci wychodzi. :) Powodzenia w walce z przeziębieniem i więcej czasu życzę na Twoje kreatywne chwile. Słoneczne uściski. (^__^)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Madziu cieszę się, że i Ty mnie odwiedzasz i jak zawsze masz dobre słowo . Pozdrawiam ciepło ;))

   Usuń
 3. Wygląda naprawdę jakby była z kamienia... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny pomysł i wykonanie - faktycznie wygląda, jak z kamienia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję pięknie ;). ja niestety jestem z tych co szybko się nudzą i przerobiłam ją całkowicie. Została sowicie postarzona, kiedyś pokaże zdjęcia, jak teraz się prezentuje ;)

   Usuń