niedziela, 19 kwietnia 2015

Ten pierwszy raz............

              Ten pierwszy raz........
    Każdy w swoim życiu przeżywa ten pierwszy raz. Począwszy od okresu niemowlęcego, gdy uczymy się mówić, siedzieć czy chodzić. Później matura, pierwsza praca, pierwsze związki itd.
Nierozłącznie z nim związany jest stres i lęk. Zadajemy sobie pytania czy wszystko skończy się dobrze? czy dam sobie radę?
 Tak jak ja dzisiaj zakładając ten blog. Obawiam się jak zostanę przyjęta, czy w ogóle ktoś to będzie czytał i czy moje prace się spodobają. Mam nadzieję ,że choć niektóre przypadną Wam do gustu. Bo to Wy Kochani jesteście motorem do działania i sprawiacie , że to wszystko będzie miało sens.
Bardzo ważną osobą dla mnie jest pani Ka z bloga Przetarło się. Ta utalentowana i cudowna osoba sprawiła,że choć trochę uwierzyłam w moje możliwości i sprawiła, że zapragnęłam podzielić się z innymi moją pasją. Z całego serca pragnę Jej podziękować!!!. Jest moją inspiracją co na pewno widać w moich pracach.: ))
Nieśmiało przedstawiam Wam szkatułkę mocno postarzoną. Życzę przyjemnego oglądania:))4 komentarze:

 1. Świetna decyzja :) Ogromnie się cieszę że zdecydowałaś się na pokazanie innym swojej pasji. Życzę Ci samych sukcesów i pięknych starociowych projektów , jestem przekonana, że to miejsce swoim klimatem i Twoją serdecznością przyciągnie wielu czytelników. Ogromne to dla mnie wyróżnienie, że mogę być inspiracją, po raz kolejny z całego serca dziękuję Ci za tak piękne słowa :)
  Trzymam kciuki i kibicuję Lipowej dolinie :) Pozdrawiam, Karolina.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest mi bardzo miło, że do mnie zajrzałaś;) Dziękuję za wsparcie jakie mi dajesz i za piękne życzenia.Ogromnie się cieszę, że mogę na Ciebie liczyć za co dziękuję z całego serca. Pozdrawiam , trzymaj się cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia na nowej drodze w życiu! Wielu czytelników i entuzjastów Ci życzę! Pozdrowionka Dora

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Ci serdecznie za dobre słowo :-) Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń